Hakkında

Reklam yayınlayarak gelir elde etmek için 2009 yılında kurduğum ilk web sitemi geliştirmeye çalışırken HTML, CSS ve JavaScript tecrübesi kazandım. Web sitem için içerik oluştururken yazma kabiliyeti ve basit web görselleri tasarlama kabiliyeti kazandım.

Aynı yılda Türkiye’de SEO ilgi çekmeye başlarken bende daha fazla ziyaretçinin daha fazla reklam geliri sağlayacağı mantığı ile SEO alanına yöneldim. Google algoritmasının basit olduğu bu yıllarda yabancı kaynaklardan SEO teknikleri öğrendim, geliştirdim ve uyguladım.

Türkçe kaynak eksikliğinden dolayı tecrübelerimi paylaşmak için Türkiye’nin en büyük webmaster platformu olan r10.net forumları başta olmak üzere çeşitli mecralarda SEO ile ilgili önemli Türkçe kaynaklar oluşturarak herkesin faydalanması için paylaştım.

Yedi yıllık dijital serüvenimde mesleğim olan SEO ile organik bağı bulunan içerik pazarlama, web analitik, kullanıcı deneyimi, dönüşüm optimizasyonu, arama motoru ve sosyal medya reklamcılığı ile Photoshop, HTML, CSS, JavaScript ve WordPress alanlarında uzmanlaştım.

Tam zamanlı olarak 2012 yılından beri SEO uzmanı pozisyonunda çalışıyorum. Başta Bilet.com olmak üzere onlarca marka ve yüzlerce web sitesinin anahtar kelimelerinde ilk sıralarda yer almasını sağladım. Kişilik olarak da her zaman iyi ve faydalı bir insan olmaya çalışıyorum.